Standart serilerde yer alan ilk RP-Profilleri 1954 yılında imal edildi ve kendi kullanım alanında klasikler olarak yerini aldı. Yüksek kalitedeki malzeme kalitesi ve profillendirme prosesinde kullanılan olgunlaşmış teknolojiler, RP Technik’in Standart Profilleri’nin neden çok yönlü olduklarını açıklıyor – RP Technik’in kutlama yapması için bile yeterli bir sebep!

Çelik profillerin RP Technik tarafından geliştirilmesi sürecinde uzun yıllara dayanan tecrübe ile profillerin yüksek kalitede imal edilmesine çok önem verildi. Welser Profil’de imalat en modern rollform makinaları kullanılarak yüksek hassasiyette yapılmaktadır. Yüksek ölçüsel tutarlılık ve aynı kalan yüksek malzeme kalitesi, RP Technik’in en önemli ürünleridir, özellikle sonrasında işlem yapmak için ekonomik oluşu hem bayiler hem de kullanıcılar tarafından sorulmaktadır.

Standart Profilleri’nin doğumgününü her 10 Yılda bir kutlama münasebetiyle RP Technik, büyük bir reklam kampanyası ve kutlamalar organize etmiş ve bu etkinliklere bayilerini ve onların müşterilerini davet etmiştir. Buna ek olarak, üzerinde „Standart Profillerin 60. Yılı – 60 Yıldır Kalite!“ ibaresi olan RP cep ajandası ve RP posterlerini düzenlemiştir.

 

This post is also available in: İngilizce